Priznanje za pevski zbor Kitica

NAŠI MLADI PEVCI OSVOJILI POSEBNO PRIZNANJE

Otroški pevski zbor Kitica je 17. maja 2023 nastopil na regijskem tekmovanju in reviji otroških in mladinskih pevskih zborov v Zagorju ob Savi. Na koncert so se uvrstili po predlogu selektorja, ki je spremljal območno revijo pevskih zborov aprila na OŠ Preska.

Devetindvajset pevk in pevcev je z zborovodkinjo Bernardo Rakar in korepetitorko Nadjo Rus odlično izpeljalo svojo nalogo. Pevski zbor Kitica je požel buren aplavz, tričlanska strokovna komisija pa mu je podelila Posebno priznanje za posebno uspešen revijalni nastop. Pevci so uživali na odru kot tudi v dvorani, ko so poslušali ostale odlične zbore.

Ob tej priložnosti vas vabimo na LETNI KONCERT pevskih zborov naše šole, ki bo v ponedeljek, 12. 6. 2023, ob 18. uri v mali telovadnici športne dvodane Medvode.

Zapisala: Bernarda Rakar,

Fotografije: Veronika Jenko

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost