7. Nočni tek v Medvodah

V prvem vikendu junija so se ulice Medvod ponovno napolnile z energijo in navdušenjem, saj je potekal že tradicionalni Nočni tek. Učenci od 5. do 9. razreda naše šole, ki so pokazali posebno strast do teka, so imeli priložnost, da se brezplačno prijavijo in tečejo ob boku svojih sošolcev.

Za OŠ Medvode je nastopilo kar 31 tekačev, kar je dokaz naše šolske zavezanosti k spodbujanju zdravega življenjskega sloga. Večina naših tekačev se je odločila za krajšo razdaljo 5,6 km, nekateri pa so se pogumno podali na 10 km dolgo progo.

V prihajajočem šolskem letu načrtujemo, da se bomo kot skupina ponovno prijavili na več tekaških prireditev. Zato vse učence spodbujamo, da ohranijo svojo zagnanost za tek in nadaljujejo z izboljševanjem svoje telesne pripravljenosti. Prepričani smo, da lahko vsak posameznik doseže krasne rezultate, ko se poveže z drugimi. Pridružite se nam in postanite del naše tekaške skupnosti!

Uradni rezultati: http://www.festivalmedvode.si/nocni-tek/rezultati-7-nocnega-teka

Matic Fatur, učitelj športa

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost