VARNOSTNO OPOZORILO

Spoštovani starši,

s Policijske postaje Medvode so nas obvestili, da se je na spletu pojavil zapis, ki v eni izmed slovenskih osnovnih šol napoveduje podoben scenarij kot se je pred časom odvil na Finskem, omenjal se je tudi datum – sreda, 10. 4. 2024. Ne želijo nas strašiti, prosijo pa, da smo pozorni na dogajanje v šoli, na obnašanje otrok in če zasledimo karkoli neprimernega za šolo, da to obvestimo naprej.

V šoli bomo jutri, 10. aprila (pa tudi v naslednjih dneh) bolj pozorno opazovali vsa dogajanja okoli šole, nadzirali glavni vhod, stranskega pa zaklenili. Pouk bo potekal kot običajno.

Naši učitelji oz. sodelavci vedo, kako je potrebno ravnati v primeru nenadnih situacij, z učenci pa se bomo večkrat letno preventivno pogovarjali o varnostnih opozorilih in ravnanjih. Prosimo vas, da se tudi vi s svojimi otroki pogovorite na način, da ne boste dodatno krepili njihovih stisk.

V navezi smo z ostalimi ravnatelji in šolami v Občini Medvode, prav tako s Policijsko postajo Medvode.

Hvala vsem za pozornost, razumno ravnanje in pomoč.

mag. Damjana Šubic, ravnateljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost