VABILO K VPISU V 1. RAZRED

Spoštovani starši!

K vpisu v 1. razred vabimo otroke, rojene v letu 2018 in tiste, katerih vpis v osnovno šolo je bil v šolskem letu 2023/24 odložen.

Vhod za vpis bodočih prvošolcev bo na šolskem dvorišču še posebej označen. Vpisni postopek  bo potekal v naprej predvidenih časovnih razporedih. Na vpis naj pride otrok z enim od staršev. Zaželeno je, da s seboj prinesete otrokov osebni dokument (rojstni list, osebno izkaznico, potni list). S seboj prinesite  v celoti izpolnjen vpisni list in soglasje drugega roditelja.

Če vas zanima še kaj v zvezi z vpisom, lahko pokličete šolsko svetovalno delavko na telefonsko številko 041 373 997, ali ji pišete na naslov tatjana.sustersic2@guest.arnes.si.

Vsi otroci bodo prejeli vabilo tudi na dom.

Svetovalna delavka

mag. Tatjana Šušteršič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost