Športni dan za učence 1. razredov: Kranjska Gora

V torek, 26. 9. 2023, smo prvošolci preživeli aktiven športni dan v Kranjski Gori. Za lažji začetek smo imeli malico na travniku, nato pa smo se pogumno podali na pot. Hodili smo po poti, ki je pozimi skrita pod snežno odejo, in nad seboj opazovali sedežnico Vitranc. Pot je bila na določenih delih precej strma in naredili smo tudi nekaj višinske razlike, vendar smo vsi pridno vztrajali in prispeli na cilj do Bedančevega doma na Vitrancu, kjer smo uživali v čudovitem razgledu. Tam smo se odpočili in ob še eni malici nabrali novih moči. Ostalo nam je še dovolj časa, da so se učenci igrali na igralih, nato pa smo se počasi spustili nazaj v dolino. Utrujeni, a nasmejani in ponosni, da je vsem uspelo prehoditi pot, smo z vožnjo proti domu zaključili naš športni dan.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost