5. mobilnost Erasmus+ KA229, Istanbul, Turčija

V tednu od 25. 7. do 31. 7. so se štiri učiteljice OŠ Medvode udeležile še zadnje mobilnosti v okviru projekta Erasmus+ KA229, “Connect”.

Sedem dnevni program, ki ga je za 22 učiteljev iz Bolgarije, Italije, Poljske in Slovenije pripravila istanbulska šola je bil izredno zanimiv, delaven in poučen za vse nas. Dorekli smo še zadnje podrobnosti, kako bomo zaključili projekt, se domenili o oddaji potrebnih gradiv in si v sedmih dneh ogledali delček Istanbula in spoznavali turško kulturo, hrano, arhitekturo in se učili turškega jezika in turških ljudskih plesov, se srečali s predstavniki okrožja Atasehir in odgovornimi na oddelku za izobraževnje. 

Hvala Mujgan Ilhan in njeni ekipi za vse delo in trud, ki so opravili v tem tednu, ki je bil v vseh pogledih za nas čudovita izkušnja.

Hvala tudi vodstvu OŠ Medvode, računovodkinji gospe Šifrar in poslovnima sekretarkama gospema Nataši Sojar in Jeri Jerala za vso pomoč pri organizaciji izmenjave.

Učiteljice Marija, Katarina, Tanja in Andreja

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost