Uspešen Tek trojk za naše učence

V soboto, 11. maja, je v Ljubljani potekal Tek trojk, ki se ga je udeležilo 15 naših učencev. Dogodek se je odvijal pod sončnimi žarki dopoldanskih ur. Prireditev je bila ponovno odlično organizirana. Vsak od učencev je pokazal predanost in trud, ki sta pomagala pri doseganju dobrih tekaških rezultatov. Neuradni rezultati teka so objavljeni na tej povezavi.

Zelo smo zadovoljni s športnim udejstvovanjem učencev. Njihova predanost do udeleževanja na tekaških prireditvah lahko pomaga spodbuditi tudi tiste, ki se do sedaj še niso opogumili. Verjamemo, da lahko vsak učenec najde veselje do gibanja in se mu posveti tudi v prostem času.

Kmalu bomo začeli zbirati skupinske prijave za Nočni tek, ki bo v soboto, 1. junija. 2024, v Medvodah. Upamo, da se nam boste pridružili v čim večjem številu.

Matic Fatur, učitelj športa

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost