Skupinska prijava na Ljubljanski maraton

Spoštovani učenci in starši!

Ljubljanski maraton bo potekal v soboto, 19. 10. 2024.

Prijava je za vse učence brezplačna. Učencem od 4. do 9. razreda bomo zagotovili tudi brezplačen prevoz in spremstvo. Mlajši učenci se prav tako prijavijo preko OŠ Medvode, ampak šola zanje ne nudi prevoza in spremstva.

Zbor bo v soboto, 19. oktobra dopoldan v parku nasproti tržnice Medvode (ura odhoda bo sporočena naknadno), saj bomo za prevoz do Ljubljane uporabili avtobus LPP. Predvidoma se bomo vrnili po 17h.

Zainteresirani učenci dobijo prijavnico pri učitelju športa, Maticu Faturju ali Roku Viriant-Stojanoviću, lahko pa jo natisnete s pomočjo priponke spodaj in izpolnjeno prinesete v šolo. Prijavnico je potrebno oddati najkasneje do srede, 2. 10. 2024 do 13.00. Kasneje prijava ne bo mogoča.