Deželak junak ponovno na OŠ Medvode

Spoštovani starši,

v letošnjem šolskem letu se bomo zopet pridružili humanitarni akciji Radia 1 Deželak junak. V sklopu akcije Miha Deželak kolesari po Sloveniji in zbira prostovoljne prispevke za počitnice otrok iz socialno ogroženih družin.

sredo, 5. junija 2024, bo ena od etap potekala skozi Medvode in ekipa se bo ustavila tudi pri naši šoli. Predlagamo, da bi učenci za ta namen prispevali po 1 € (lahko tudi več). Denar lahko prinesejo v pisarno šolske svetovalne delavke ali razredniku do ponedeljka, 3. junija. Zbrani denar bomo potem predali gospodu Deželaku.

Predviden prihod Deželakove ekipe na ploščad pred OŠ Medvode je ob 11.10. Z učenci ga bomo s transparenti in z glasbo pričakali pred šolo. Če imate čas, se nam pridružite tudi vi.

Veseli smo, da bo tudi naša šola košček v mozaiku velike dobrodelne akcije Radia 1.

Organizacijska ekipa: Veronika Jenko, Maja Knific Bukovšak