Dobrodelni praznični sejem

V četrtek, 30. 11. 2023, so dopoldne na naši šoli potekale priprave na dobrodelni praznični sejem. Učenci od 6. do 9. razreda so imeli tehniški dan po skupinah. Vsaka skupina je izdelovala unikatne okraske, različna peciva in obeske. Po celi šoli je dišalo iz gospodinjske učilnice po Miklavževem pecivu. Učenci so izdelovali tudi venčke, pečena okrašena jabolka, obeske, novoletni nakit, origami, snežake in okraske iz testenin. Poleg tega so pripravili še srečelov. Učenci so pridno ustvarjali cel dan in se pripravili na sejem. Učenci razredne stopnje pa so že nekaj dni prej pridno ustvarjali izdelke za sejem in tako pripravili zelo raznolike stojnice.

Ob 17.00 smo se vsi zbrali v športni dvorani. Najprej so se predstavili pevski zbori naše šole, ki so za uvod zapeli nekaj lepih pesmi. Nato je imela gospa ravnateljica govor, s katerim je odprla naš dobrodelni praznični sejem. Na bogato obloženih stojnicah je bilo veliko zanimivih stvari in tudi letos je bil sejem zelo uspešen in dobro obiskan. Upamo, da bo v prihodnje tudi tako.

Zapisala: Živa Šušteršič, 8.a

Fotografije: Damjana Šubic

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost