DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ FRANCOŠČINE ZA 9. RAZREDE

V petek, 29. 3. 2019 se je na OŠ Medvode odvijalo državno tekmovanje iz francoščine za 9. razrede. Tekmovalo je 50 devetošolcev iz cele Slovenije. Skupaj z mentorji s 23 šol so si tekmovalci najprej ogledali kulturni program, ki so ga pripravili učenci naše šole (zborček Kitica, igrica Muren in mravlja, recital francoske pesmi). Tekmovalce sta nagovorili gospa ravnateljica mag. Damjana Šubic in predsednica upravnega odbora Slovenskega društva učiteljev francoščine, gospa Jacqueline Oven. Rezultati tekmovanja bodo znani 21. 4. Z naše šole so tekmovale tri učenke 9. razreda.

Hvala vsem sodelujočim učiteljem in osebju kuhinje ter učencem za pomoč pri izpeljavi tekmovanja!
Andreja Čeru

OBČINSKO PRVENSTVO V ODBOJKI ZA MLAJŠE DEČKE

V sredo, 20. 3. 2019 in v petek, 22. 3. 2019, je bilo v športni dvorani Medvode organizirano občinsko prvenstvo v odbojki za mlajše dečke. Učencem je v sredo zmanjkalo tudi nekaj športne sreče, a so v petek dokazali, da si zaslužijo napredovanje in osvojili odlično 2. mesto.

Poročilo in fotografija: Rok Križaj

DRŽAVNO PRVENSTVO V BADMINTONU

V sredo, 13. 3. 2019 je bilo na OŠ Mirna organizirano državno prvenstvo v badmintonu posamično. Iz naše šole sta se prvenstva udeležila dva učenca. Žiga Podgoršek in Jaka Perič Marovt sta osvojila tretje mesto v skupini licencirani tekmovalci.

Zapisala in fotografirala: Azra Kajan

PODROČNO TEKMOVANJE V NAMIZNEM TENISU

V sredo, 13. 3. 2019, je bilo na OŠ Dragomelj organizirano področno tekmovanje v namiznem tenisu, katerega so se udeležili štirje učenci naše šole.

Odlično drugo mesto in uvrstitev na državno tekmovanje v kategoriji učenk – C1, letnik 2004 in mlajše, je osvojila Nika Babnik.

Poročilo in fotografije: Rok Križaj

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ NEMŠČINE ZA DEVETOŠOLCE

Na šolskem tekmovanju iz nemščine za devetošolce so dosegli BRONASTO PRIZNANJE naslednji učenci:

9. a
Alina Žerovnik
Neža Vidovič
Tia Terze Knific
Eva Škulj

9. b
Marko Ladiha
Najla Osmanagić

Za uspeh jim iskreno čestitamo. Na državno tekmovanje se ni uvrstil nihče.

Mentorica: Mojca Velušček

PODROČNO POSAMIČNO PRVENSTVO V ŠAHU

V spodnji priponki je poročilo s področnega posamičnega prvenstva v šahu. Poročilo je pripravila mentorica Alenka Trpin.

Čestitke vsem udeležencem.

Področno prvenstvo v šahu.docx

OBČINSKO PRVENSTVO V ŠAHU- POSAMEZNO

V torek, 20. 11. 2018 je potekalo občinsko prvenstvo v šahu za posameznike. V spodnji priponki so rezultati vseh nastopajočih.
Bilten - Posamezno osnovnošolsko prvenstvo v šahu Občine Medvode za leto 2018.pdf

ŠOLSKI OBČINSKI KROS

V četrtek, 4. 10. 2018 je bil na travniku ob Osnovni šoli Simona Jenka v Smledniku občinski kros. Udeležile so se ga tudi učenke in učenci naše šole. Bili so zelo uspešni. Dosegli so kar nekaj medalj:
1. razred: Matic Mlakar, 1. mesto
2. razred: Maša Belec, 1. mesto
3. razred: Marquis Kozamernik, 2. mesto
4. razred: Pija Podjed, 2. mesto; Tara Rozman, 3. mesto
5. razred: Martina Burgar, 2. mesto
6. razred: Bor Skale Demšar, 1. mesto
7. razred: Neža Bradeško, 2. mesto; Maša Bohinc, 3. mesto
              Gašper Rakovec, 1. mesto; Domen Grobelnik, 2. mesto; Janez Pavel Žebovec, 3. mesto
8. razred: Ana Rokavec, 1. mesto
9. razred: Emanuel Žebovec, 2. mesto

Vsem nastopajočim in vsem, ki ste se povzpeli na zmagovalni oder čestitke.