POHODNA ŠOLA V NARAVI ZA 8. RAZRED

Učenci so po uspešno izvedenem tehniškem dnevu na Jesenicah srečno prispeli v CŠOD Trilobit. Vreme je lepo in učenci so že športno aktivni.

V torek dopoldne smo izvedli pohod na Jelenkamen. Otroci uživajo. V popoldanskih urah smo imeli orientacijski pohod po skupinah.

V sredo smo preizkusili plezalne sposobnosti, se pripravljali na petkov Trilobitlon, spoznavali smo kraljesrvo gliv, s kladivi izvabili iskrice iz kamnine bogate s kremenom, iskali fosile, spoznavali zgodovino železarstva in uživali v barvah jeseni. Po vseh popoldanskih dejavnostih in večerji smo se igrali socialne igre: “toaletni papir”, “ a bi bil moj prijatelj” in “selotejp na nosu”. Dobro smo se spoznali in veliko smejali. Spat smo šli malo prej; da bomo spočiti za četrtkov vzpon na Golico.

Danes, v petek bomo izvedli trilobitlon. Po kosilu pa se tabor zaključuje in oddidemo domov. Predviden prihod imamo po planu, torej ob 15.30. Se vidimo.