RAZŠIRJENI PROGRAM (RaP)

RAZŠIRJENI PROGRAM (RaP) - Področje Zdravje, gibanje ter dobro psihično in fizično počutje otrok za šolsko leto 2019/2020

V šolskem letu 2019/2020 bomo nadaljevali s preizkušanjem novega koncepta razširjenega programa (RaP) v osnovni šoli - področje Zdravje, gibanje ter dobro psihično in fizično počutje otrok, ki omogoča učencem dodatne ure športa.

V sklopu poskusa bomo še naprej posvečali veliko pozornost gibanju. Novost za šolsko leto 2019/2020 je, da se bomo več ukvarjali tudi z vsebinami povezanimi z zdravjem in varnostjo ter hrano in prehranjevanjem. Dejavnosti in vsebine bodo izvajali različni učitelji. Zaradi organizacije dela, priprave ur in urnikov za novo šolsko leto, vas vljudno naprošamo, da izpolnite in oddate prijavnico, ki so jo učenci prinesli domov. Prijavnica je tudi v spodnji priponki.

Hvala za razumevanje in sodelovanje

Vodstvo šole

prijavnica na RaP 2019_20.pdf

URNIK RaP- gibanje

V spodnji priponki je urnik za šol. leto 2019/2020.