RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE

Od torka, 22. 1. 2019 je na spletni strani MIZŠ-ja (povezava: KLIKNI TUKAJ)

objavljen Razpis za vpis v srednje šole za šolsko leto 2019/20. En izvod tiskane verzije si učenci lahko pogledate na oglasni deski pri šolski svetovalni službi.

Na spletni povezavi (http://www.sklad-kadri.si/si/razpisi-in-objave/razpis/n/javni-razpis-za-dodelitev-stipendij-za-deficitarne-poklice-za-solsko-leto-20192020-273-javni-ra/) so tudi informacije o štipendijah za deficitarne poklice.

Učenci imajo v času do informativnega dne možnost, da se pogovorijo s šolsko svetovalno službo o možnostih nadaljnjega vpisa v srednjo šolo.  Za srečanje se morajo učenci predhodno naročiti.

22. 1. 2019                                                                                              ŠSS OŠ Medvode

mag. Tatjana Šušteršič

VODNIK PO INFORMACIJAH, DEC. 2018

Vodnik po informacijah dec 2018.pdf