VRTILJAK POKLICEV 2020

13. 10. 2020

Dragi devetošolci in starši!

Trenutne epidemiološke razmere so, žal, pripeljale do odločitve, da bo odpovedan Vrtiljak poklicev, ki bi 22. oktobra 2020 moral potekati na Srednji šoli za strojništvo Škofja Loka. Ker se na srednji šoli zavedajo, da je osebna izkušnja zelo pomemben dejavnik pri izbiri srednje šole, so se odločili, da vsem zainteresiranim učencem ponudijo možnost, da jih lahko kadarkoli obiščejo individualno. Več informacij v zvezi s tem je v priloženem letaku za učence.

Lep pozdrav,

šolska svetovalna delavka mag. Tatjana Šušteršič

Letak za učence.pdf

TEHNIŠKI DAN – POKLICNA ORIENTACIJA 2020/21

11. 9. 2020

V četrtek, 10. septembra 2020, smo izvedli tehniški dan v 9. razredu, na temo poklicna orientacija.

Klikni tukaj za več informacij ...

VRTILJAK POKLICEV 2020

10. 9. 2020

V priponki je bilten za prireditev Vrtiljak poklicev 2020, ki bo letos organizirana nekoliko drugače. V biltenu najdete datume dni odprtih vrat za osem gorenjskih srednjih šol, ki bodo potekali od oktobra do decembra 2020. S temi dogodki želijo srednje šole učence spodbuditi k razmišljanju o široki paleti izobraževalnih in zaposlitvenih področij, ki bi bila lahko primerna za njih.

Več informacij lahko dobite pri šolski svetovalni delavki, pri gospe Tatjani Šušteršič.

Vrtiljak poklicev 2020-bilten.pdf